O FIRMIE

Concept na sukces

AESTHETIC CONCEPT

 

Aesthetic Concept znana jest jako wyłączny dystrybutor firm Aptos – pioniera technologii nici w zabiegach antiptosis, produktu który w tym roku został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej. To oczywiście nie pełne portfolio firmy. Kolejnym równie wyjątkowym produktem jest Ellansé™ – jedyna na świecie grupa wypełniaczy skórnych – biostymulatorów opartych na policaprolaktonie (PCL), oferująca możliwość wyboru czasu trwania efektu terapeutycznego (od roku nawet do kilku lat).

Ellansé™ to wyjątkowy pod względem parametrów preparat do zabiegów medycyny estetycznej, który dzięki STAT Technology, jako jedyny umożliwia dobór czasu utrzymywania się stabilnego efektu zabiegowego przez okres 12 miesięcy, 24 miesięcy, 36 miesięcy, a nawet 4 lat. Produkt jest na bazie polikaprolaktonu, jest 100% całkowicie biowchłanialny, a więc bezpieczny, stosowany od lat w produktach medycznych. Jego struktura jest idealnie gładka, mikrosfery kaprolaktonu są okrągłe, przez co nie stymulują ziarninienia, i wykazują rozpad łańcuchów polimerów do wewnątrz, żel celulozowy, w którym są zawieszone molekuły kaprolaktonu, gwarantują od ręki widoczny efekt do czasu wytworzenia własnego kolagenu. Stymulacja kolagenu powoduje zmianę struktur tkankowych na lata. Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów, nastawionych na stabilny i naturalny efekt, bez konieczności kolejnego kłucia co parę miesięcy, jak w przypadku kwasów hialuronowych. Długotrwały efekt wpływa na satysfakcję ekonomiczną i wysoki stopień lojalności Pacjenta względem gabinetu.

Zabiegi Ellansé™, ze względu na tę samą molekułę, doskonale sprawdzają się także w technikach łączonych z nićmi Aptos, gwarantują możliwość osiągnięcia kompleksowego efektu zabiegowego w obszarze całej twarzy, szyi, czy dłoni w tym samym okresie terapeutycznym.

RENATA-FRĄCZEK-aestheticconcept

Właścicielem firmy jest Renata Frączek, od lat działająca na styku branży medycznej i kosmetycznej, która tak określa cele stawiane przed Aesthetic Concept: „Najważniejszym celem jaki stawia sobie firma to profesjonalizm w funkcjonowaniu i kontakcie z Klientami. Swój schemat działania opieramy na propagowaniu wiedzy, organizowaniu szkoleń, dbałości o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze. Pragniemy stale doskonalić i rozwijać swoją ofertę, wprowadzając wysokiej klasy nowości technologiczne, wykorzystując do tego swoje dotychczasowe ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie technik pielęgnacji urody oraz uczestnictwo w najbardziej prestiżowych imprezach targowych, kongresach, seminariach i szkoleniach.”

www.aestheticconcept.pl